KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8224033
nr 822 4033
Akvarell
oidentifierad konstnär, Motiv från Cagnes, signerad 1939, 30x22
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 april 2013
kl 19:00:58
27/4 18:06:56
29/4 18:55:58
200 kr